Obory činnosti

Pro soukromé osoby máme nabídku vybavení bytu či domu řídícím systémem, který propojí veškeré požadované prvky a přemění tak vašeho obydlí v tzv. inteligentní domácnost. Ta Vám nejenže usnadní život, ale učiní Vaše obydlí mnohem bezpečnějším a úspornějším místem pro život. Pro zpříjemnění volných chvil také nabízíme špičkovou audiovizuální techniku určenou právě pro domácnosti, která zaručí nejkvalitnější zážitky z poslechu hudby nebo sledování filmů, a to tak, aby do sebe vše zapadalo a tvořilo ucelený a designově vyladěný celek.

Pro provozovatele hotelů zajišťujeme komplexní řešení integrovaného systému ovládání veškerých AV instalací, které zaručují hostům naprostý komfort a zaručenou zábavu. Samozřejmě bereme v potaz také potřebu prezentačních a školících prostor, které mají v hotelích bezesporu své místo. Společnost Ixpea vybaví tyto prostory nejmodernější technikou.

Firmám zabezpečíme stylové a funkční technické prostředí, které umožní zefektivnění práce. Tak jako firemní software dnes už nelze nazvat vymožeností, ale naopak nutností, se vybavené prezentační a školící místnosti AV technikou začínají stávat nezbytnou součástí firemních prostor. To samé platí také o prezentaci firmy jak v místě jejího sídla, tak v prostředí vnějším. Podobně je to dnes i u škol, které v rámci zlepšování služeb a zkvalitňování výuky také sahají po technice – často té interaktivní, která žáky zaujme a usnadní zapamatování probírané látky.

Někteří provozovatelé veřejné zábavy jsou často na AV technice přímo závislí (například provozovatelé kin), jiní ji využívají pro zpestření, nebo aby mohli nabídnout více než konkurence a mohli se tak pustit do technicky náročnějších projektů (kupříkladu divadla či galerie). U technicky náročnějších činností, jako je například provoz dispečerských center, je potřeba nalézt řešení tzv. na míru. I touto problematikou se Ixpea zabývá, a to jak služby pro už zmiňovaná dispečerská centra, tak pro ostatní obory činnosti, kdy má klient zájem o speciální instalace.

Více o jednotlivých službách se dozvíte v této sekci.